UCZYMY SKUTECZNIE

Mamy doświadczenie i wyniki

Nasze doświadczenie w nauce niemieckiego to już ponad 15 lat. W tym czasie uczliśmy zerówkę, uczniów klas 1-4, gimnazjalistów, licealistów, nasi lektorzy prowadzili zajęcia z niemieckiego na wyższych uczelniach, oraz przygotowywali do Certyfikat Zentrale Mittelstufenprüfung (ZMP)

Nasi uczniowie dochodzili do finałów wojewódzkich olipiady z języka niemieckiego zajmując wysokie miejsca. Dorośli, którzy się z nami zaczynali zarabiać więcej mając wyższe kwalifikacje. Zależy nam na tym, żeby niemiecki pomagał Wam osiągać cele!

UCZLIŚMY 1300+ UCZNIÓW

Którzy nauczyli się skutecznej komunikacji

Zależy nam na tym, że uczniowie mieli motywację do nauki a nie tylko czuli przmus. Wszyscy uczniowie, którzy korzystają z naszych zajęć uczą się z nami przez lata. To nasi ucznowie mówią, że w przystępny, ciekawy i interesujący sposób potrafimy przekazać i wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zawiłości językowe.

Poza dziećmi i młodzieżą uczymy dorosłych, którzy reprezentują różne zawody: kierowcy samochodów ciężarowych, pracownicy firm transportowych, spedytorów międzynarodowych, pracownicy firm zajmujących sie nieruchomościami, pielęgniarki, opiekunki osób starszych wjeżdżające do pracy do Niemiec.

DLA DZIECI

Twoje dziecko będzie się uczyć z przyjemnością

WIĘCEJ

DLA MŁODZIEŻY

Twój nastolatek bez trudu poradzi sobie w szkole

WIĘCEJ

INDYWIDUALNE

Ucz się niemieckiego we własnym tempie

WIĘCEJ

KURSY ONLINE

Ucz się niemieckiego bez wychodzenia z domu

WIĘCEJ

DLA FIRM

Skutecznie rozwijaj biznes w Niemczech

WIĘCEJ

WIĘCEJ

Odpowiemy na Twoje dodatkowe pytania

KONTAKT

ZACZNIJ SIĘ
SKUTECZNIE UCZYĆ
NIEMIECKIEGO!

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

Napisz do nas
Znajdź nas na FB
Znajdź nas na FB